Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2007, 18:12   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Smeshan problem sa Winamp-om

Na Racunaru Sempron 2800+ (64bit 1600MHz),nForce550, 512MB DDR2, 7300GT, i LG 17'' TFT, od nedavno kada je klinac neshto cackao i brisao oko Winamp-a (ne zna da mi objasni shta tachno) kada se ukljuchi Winamp (v5.24), rezolucija se promeni iz 32.bitne u 8 -bitnu a ostane 1280*1024 i sve izgleda UZASNO, kada se iskljuchi Winamp slika se vrati na 32 bita, cak i dok radi winamp (bez ikakve vizuelizacije) moze se u podesavanjima postaviti slika na 32 bita i sve bude OK, ali prilikom ponovnog pustanja winampa desi se isto. Bas mi je chudno i smeshno da winamp moze da napravi takav problem sa grafikom pogotovu kad nema instalirane bilo kakve skinove ili neke Plug in-ove. Prvo sam ga Uninstalirao i potom i rucno obrisao zaostale fajlove, i instalirao ponovo istu verziju 5.24 (posto mi nijedna druga verzija nije bila pri ruci) i ponovo se desilo isto, zatim sam je ponovo obrisao i ovog puta sam je instalirao u drugaciji folder i onda je sve bilo normalno. Ali nishta mi ne znachi shto sam na taj nachin resio problem kada mi nije jasno zbog cega se to desilo i kakve veze ima winamp sa grafikom.
Da li je jos neko imao ovakvo iskustvo sa Winampom
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke