Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2014, 18:14   #5
MrSmith9
Član
 
Član od: 29.9.2013.
Poruke: 55
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Slusalice za gaming budzet do 8-k potrebni predlozi sto pre

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Najvaznije ti je da nadjes udobne slusalice jer ces ih verovatno nositi satima dok igras igrice. Nemoj da uzmes neke velike slusalice koje ce tokom leta da ti greju usi i obavezno ih probaj u prodavnici pre nego sto ih kupis. Mislim da ti za komp koji ima integrisanu zvucnu kartu nisu potrebne skupe slusalice pa bih ti preporucio da ne trosis vise od 4 hiljade na njih i odvojeno od slusalica da kupis mikrofon. Ja planiram za 30ak evra da kupim Pioneer SE-M290 jer su jeftinije slusalice za mobilni telefon od istog proizvodjaca koje sam skoro kupio zadovoljavajuceg kvaliteta. Ako odlucis da kupis Superlux 681 slusalice onda nadji noviju verziju tih slusalica uz ciji naziv pise EVO jer bi trabalo da su udobnije.
Ma znam brate al pitanje je dal ce mi dati da ih probam u radnji, mislim jednom prilikom sam trazio da mi izvade mis samo da vidim kako mi lezi u ruci i dve radnje su mi rekle da ne moze, hvala bogu pa znam zakon o zastiti potrosaca pa sam im rekao ako mi ne odgovara da cu ih vratiti pa bolje odma da probam .

A sto se tice sluski iskreno ja bi neke koje vec imaju mikrofon u sebi tj. ne bi da uzimam zasebni a nisam bas razumeo ovo drugo jel moram da imam bolju zvucnu ako uzimam gaming slusalice? Jer citajuci nesto o ovim logitechovim sto sam postavio za njih kazu da imaju u sebi neki softver il sta vec koji ne zahteva neku drugu zvucnu karticu da bi dobio taj kobajagi 7.1 zvuk...
MrSmith9 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke