Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2008, 18:45   #27
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: 11/2008 „Fly, fly my pretties”

Citat:
Za taj slučaj je suđeno Marku Miloševiću i optužba je odbijena.To je pravosnažno presuđena stvar i ko god naziva Marka Miloševića kriminalcem čini kr.delo klevete.
Što se tiče "nesrećnih" otporaša, oni su dobili mnogo više publiciteta nego što zaslužuju , jer su oni beznačajni likovi.Malo su se slikali u medijima, kukali nad svojom sudbinom, jedno 8-9 godina, dosta je bilo .Jedino vredno u njihovom bednom životu je to što ih je navodno napao Marko Milošević.
O tome i ja pričam ....

MM je morao negde da živi, jede i spava. Da kupuje hranu i odeću i da sipa gorivo.

Da je to radio negde preko, bilo bi, eto, kako mu tata vodi državu, i on je pobegao. I troši naše pare.

Da je radio to ovde u nekom širokom stilu kao Karići, {mislim na vile, ali ne kao ratarsko-poljoprivrednu alatku, već na veliku kuću, lokale,kompanije, milione, satove od 100 000 evra, nekretnine po svetskim metropolama, preskupe flote automobila i jahti. poneki aviončić} opet bi bilo, hebi ga, tata mu "kupio", besnara. I troši naše pare.

Da je ovde kupovao kod kineza garderobu, i konzerve medjarske na pijaci, bilo bi, jao, vidi ga kako se folira, kao nema, a spava na milionima.... našim.

On je bar odabrao da bude tu, aktivirao se, radila mu diskoteka, pekara i ta prodavnica, i koliko toliko je bio OK.
Danas postoje ljudi u PO koji mnogo više para potroše na glooposti.
Vlasnik jednog salona nameštaja zida sebi kuću. Na dva sprata. Pitaj Boga koliko ono kvadrata ima. Zid je debeo 3 cigle. 3 CIGLE, ljudi moji, dužinski, one pune, ne šuplje. To je metar debeo zid. Mislim da je mogla škola od onoga da se ozida. {ako neko sumnja, postoje i slike negde na netu}. A taj stalno kuka kako mu posao ne ide,, kako ne zna šta će i njegovi radnici rade za 12000 do 15000.
Postoji čovek koji zida zgrade i prodaje stanove. Znate li koliko mercedesa ima u porodici? Mislim da na svakoč člana dodju po dva. Sa malim tablicama.

Nije nikad utihnuo svaki razgovor, i muzika se ugasila i gosti razbežali ako bi on ušao negde. Bar to bi se čulo. A čulo bi se, ovo je mala sredina.

Ajd neću više, pomisliće neko da mi je brat od tetke, nije, ali tvrdim da su i tada i sada postojali ljudi u gradu koji su vozili bolji auto, više trošili i više se luksuzirali nego on ... ali, hebi ga, njihov tata nije bio SM, pa nije upadalo u oči ...

Nisam čitao tu legjinu knjigu, možda je nekad i pročitam.
Da kažem i za njega, mislim da je on u svoj onoj gunguli ispao pomalo i naivan i žrtveno jagnje, i da još nije cela istina izašla na videlo, i pitanje je da li će ikada i kako ... On je vojnik, a vojnici izvršavaju naredjenja.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke