Prikaz jedne poruke
Stara 28.10.2019, 11:00   #363
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ja zaista ne shvatam jednu stvar - ako ti se igra ne sviđa, nemaš nameru da je igraš, zašto si na temi o istoj?? Ja ne volim pucačine iz prvog lica, MENI LIČNO su te igre (ne sve, ali ogromna većina) strašno glupe, ali ima ljudi koji to vole, poštujem to i ja bih bio teški idiot da idem na temu o, racimo, DOOM ETERNAl i da pišem kako je igra bezveze jer je priča bezveze, oružja već viđena, ništa novo u gejmpleju...
Pomenu se ovde u temi gomile odličnih sitnica koje doprinose imerziji RDR2 (lik je na YT napravio 6 videa sa po 20 zapanjujućih sitnica u igri) i onda se neko uhvati jedne i kaže da je to bezveze, da su druge stvari bitnije...???? Alo, to su sitnice koje i ne primetiš u igranju, ali je zapanjujuće da su uopšte tu.
Evo još jedne zapanjujuće sitnice koju sam danas video na nekom klipu - naiđeš na lovca na medvede koji se ulovio u svoju zamku. Možeš da ga ostaviš, možeš da ga ubiješ i opljačkaš ili možeš da ga spaseš iz zamke i on ti ponusi jednu stvar da biraš iz njegove bisage. Posle ko zna koliko igranja taj isti lik te sretne u gradu, prepozna i odvede do prodavnice oružja gde možeš da kupiš jedno na njegov račun. A to nije jedini takav "random" susret. E, ako to nije nešto što zapanjuje i silno doprinosi realnosti i imerziji, onda...
I sa ovim: "Od ljudi koji slepo uzdižu neki produkt, jedino su gori oni kojima se nikad ne može udovoljiti, kojima čak i ovakve pozitivne stvari mogu da zasmetaju." se apsolutno slažem.
Apsolutno se slažem. Ja se ne obazirem na ocenu kao takvu, već čitam šta ljudi pišu i zbog čega ta ocena. Negativan komentar ti kaže mnogo više o igri od pozitivnog.

Recimo na Steamu-u je lik dao negativan review za Wargame Red Dragon zato što mu je igra teška i kompleksna. Pa majmune, ako nije po tvom ukusu ne znači da je loša, nemoj nikakvu ocenu da ostaviš. Ja takođe ne volim igre tipa Counter Strike, šuplje su mi i nemaju mi tu imerziju kakvu ja volim, ali ne idem okolo da ostavljam loše ocene, bilo bi kretenski sa moje strane.

Nikada neću razumeti takve likove...
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
altb (5.11.2019)