tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2021, 15:57   #35
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ja sam naseo, iako sam (znao) obećao sebi da to neću uraditi, jer mi se svideo piratski NBA 2K22. Tek kad sam kupio original i video koliko likova igra to bio sam zapanjen. Taj NBA community je toliko jak (jer nemaju konkurenciju) da to nije normalno. A i konzolne verzije su Next-gen za razliku od PC verzije, koja je last-gen otpadak koji ih ne zanima.
Ono što je mene zaprepastilo jeste koliko je PC verzija neoptimizovana, koliko ima bagova, koliko često mi je izletala u Windows da sam sve to batalio i instalirao piratsku verziju kako bih je igrao onako kako treba.
Jer meni je MY LEAGUE omiljeni mod i obožavam da radim trejdove i zezam se sa kvalitetom igrača i da napravim dobar tim. Igrao sam sa Denverom i posle 20-ak utakmica osim Jokića i Mareja nisam imao originalnog igrača u timu.
A onda sam otkrio Oklahomu koja je puna para i prvih pikova na tone (ako je zaista takva situacija u stvarnosti Oklahoma će za par godina da hara ligom) te mi je trebalo malo vremena da sastavim tim snova - Donovan Mitchell, Tyler Herro, Jaylene Brown, Wndell Carter Jr, Jarrett Allen, ali sa njima sam igrao tri puta gore nego sa Denverom jer sam sa Jokićem mogao sve - i pod koš, i na trojku, i da navlačim udvajanja, tako da je vođenje tima sa 5 odličnih igrača, ma koliko to dobro zvučalo, pravo mučenje jer uvek ima nezadovoljnih koji kvare timsku hemiju, a to utiče na igranje, ma koliko smešno zvučalo.
I tu je moj problem. MY LEAGUE je odlično odrađen, gejmplej je, na piratskoj verziji, vrhunski, postoji modding zajednica koja pravi čuda da se igra ulepša i zaista, igranje piratske verzije je pravo uživanje.
Jer kad na oruiginalu krenu da smaraju sa nekakvim takmičenjima i online zezancijama dođe mi da povratim.
I ja se prevarih jbg
A to nisam siguran da je toliko veliki komjuniti.
Oni imaju agresivan marketing samih sebe čak i u okviru igre i verovatno je i to lažno kao i sama igra. Kad odem u onaj debilski neighborhood retko vidim gužvu osim u game room gde su svi ionako idle.
Ne znam za PC ni za My League mod kako stoje stvari ali da nije dobro - nije.
Mislim, jedina stvarno dobra stvar je sam gameplay ali je i on skoro isti poslednjih par godina.
Upalio sam 2k14 NBA pre par dana i verujte da je potpuno super igrivo i da nije ni razlika nešto velika suštinski. Navodim baš njega jer je od 2k15 naovamo počelo sa ovim kao modernim promenama i zilion gigabajta po igri.
A da su ulagali u igru jesu ali u neke nebuloze.
I večito tako - nema konkurencije ili ima vrlo malo - kvalitet opada.
Najveći broj DLCova je unosio više svežine i promene u postojeće igre negoli ovaj sad celi novi NBA znači dva puta mi se update radi po 30gb a promena nijedna realna i vidljiva.
Ovaj 2k22 mi je ubedljivo najveći i najskuplji DLC od kada postoji gaming
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
NastyB (30.12.2021)