tema: [Android] HTC Wildfire
Prikaz jedne poruke
Stara 15.3.2011, 19:08   #146
cimston
Član
 
Član od: 21.11.2008.
Lokacija: Beograd-Banjica
Poruke: 289
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

@Dekip...Hvala druze,i ja to mislim isto,tj za moje prohteve je wildfire i vise nego dovoljan...pa ja ni pun potencijal ove moje n81 nisam osetio...sto se tice igrica te gluposti 3d me ne zanimaju..a sto se tice rezolucije danas sam imao htc smart u rukama koji cenim da je dosta losiji od gore navedenog,pa mi se cak i on svideo...a polovne stvari 1,3,5 dana NE KUPUJEM...a sto se tice wildfire on mi je sasvim zadovoljavajuci...samo zbog jedne cinjenice...to je samo TELEFON...za razliku u ceni izmedju njega i wave mogu da nadogradim komponente za komp i opet imam mob...a sto se tice wave...moze on komotno da ima i 3000 mgz i 2 gb ddr 3 i 460gt graficku,to mi nista ne znaci,jer je bada,sa maximum 2500 aplikacija...a kao sto napomenus opet samo telefon...i jedan i drugi rade iste funkcije...tj wave je brzi za jedan milisekund...nesto ne mislim da zbog toga necu spavati...ipak wildfire je i vise nego dovoljan......tj ako ovaj drugi ili desire,mogu da skuvaju rucak,odu mi po cigare rado cu razmisliti o dodatnih 180-200e bespotrebno bacenih para
cimston je offline   Odgovor sa citatom ove poruke