tema: Voyage Linux
Prikaz jedne poruke
Stara 30.11.2012, 14:25   #3
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Voyage Linux

Iz nekog razloga ne mogu da je dignem. Isti sam problem imao i sa Ubuntu GNOME Remixom 12.10. Dok sam Ubuntu i Lubuntu 12.10 normalno dignem. Pokušavao sam i unetbootin i dd-om i rezanjem na dvd, ali mrka kapa, ništa ne detektuje. Skidao sam više puta, proveravano md5, sve je ok. Ali eto VOyager 12.10 i Ubuntu GNOME 12.10 odbijaju saradnju. Ali opet, live bude sve ok, kako instaliram na hard, tako nema ni onog fensi doka ni coky podešavanja, kao da sam instlairao običan Xubutnu.

EDIT: Našao sam ovo na njihovom sajtu u obaveštenjima. Izbrisao sam sva podešavanja osim za par programa nevezano za okruženje, ali opet isto. Malo mi je glupo da moram da formatiram celu particiju zbog toga, posebno što nisam jedini korisnik.
"If you installed Voyager 12.04 and you are missing parameters from the Live, the reason is often linked to your home that you saved the installation. To be sure you have all your save files from the Home and formatted there with relocation. Unavoidable for this type of distribution."

Poslednja ispravka: blast beat (30.11.2012 u 20:21)
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke