Prikaz jedne poruke
Stara 21.11.2021, 2:04   #72
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 711
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Gledao sam malo ACG i SkillUp , svega po minut-dva , a kad naidje nesto sto ne zelim da cujem prebacim.
Gameplay je nesporan i ko voli Halo i FPS moze da slavi. Chief je Chief nije sabotiran to je mozda najvaznije.
Oni su imali 4-5 sati kampanje i cuo sam recenicu od ASG da nije nasao nista u Open World-u sto se Open World-a tice a da moze da se zali i da su odredjeni aspekti vrlo zanimljivi a SkillUp da je kampanja dobra ali da nije se desilo to WOW , ali ipak ocekuje da se igra dalje otvori.
To su tudji utisci i ne mora nista da znaci, SkilUp je nekad za moj ukus fantasticno procenio igre i branio ih ili kritikovao uprkos ostalim kritikama a nekad se odusevi dosadnim. Ali ovo je Halo i svako ko se bavi recenzijama pa i nosi titulu "gejmer" zna sta se ocekuje.
Eto ko nece nista da rizikuje da spojluje mali tok misli po onome sto sam video a sve vise je i previse i uticace na sam dozivljaj igre ,ako nesto znaci na osnovu sveg iskustva sa trejlerima , kampanjama, recezentima , politizacijama i slicno prilicno sam siguran da kampanja nije upropascena i da je makar OK . Ne verujem da ce biti pino fantasticnih sporednih likova a da su sa malo rizika ali kompetentno napisani da sluze razvijanu price i lore i sigurno i ima momenata kad sve to zablista .
Mnogo i ozboljno su ulozili u ozivljavanje fransize ne verujem da ce preterano rizikovati a nece biti ni buckuris . Moze da bude prepoznatljiva ali dobro izvedena kampanja i ko bi se bunio. Srecan sam danas ako kompanije ne razbucaju svoju fransizu .

Ceo sastav da bih rekao "Mislim da ce biti OK"

Eto Frogewars je napravio Ok Sherlock igru, meni je legla ko kec na 10( igrao sam sve njihove igre) i ako su se opravdano ljudi bojali. Cak i hrabru u nekoliko navrata za danasnje standarde rekao bih. Tako daa moze igra i danas da opravda ocekivanja svoje serije i nadam se da ce tako biti sa Halo.
Koreli A. je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
flapko (21.11.2021)