Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2018, 21:59   #122
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Savet oko izbora telefona?

Dobro bre Ljušo, ne žesti se odmah. Ne treba ti post paid, ok, koristi šta misliš da ti odgovara. Samo to što tebi jede kredit, nije sistem. Imao sam i ja prepaid karticu pa mi je na starom kukakvcu ZTE BLADE III 500 mb famoznih promocija trajalo ohoho. Ali, i to ohoho nije ništa prema onome što se danas nudi.

Zamisli da maltene imaš iznajmljen broj telefona za koji ne razmišljaš da li imaš kredit za pozive i sms. O Internetu mnogo i ne razmišljaš. E to je današnja ponuda Šajloka. Naravno povoljne cene važe samo ako ne uzmeš telefon kod njih, inače pretplata je duplo veća sa telefonom.

Za one koji misle da android ne može na prepaid jer guta kredit, mala digreisja. Može, i ne guta kredit, samo ne uključujte data protok kada vam ne treba, jer prepaid paketi su obično kljakavi, mere protok u oba smera, i Šajloci tu kradu kako im se navije. Ako je neko zamišljao da uzme telefon za koju stotinu Evropljana, da u njega stavi prepaid karticu i da stalno drži uključen data protok taj se zeznuo. Čak i kod postpaid-a to nije preporučljivo, mada ono što ide u pozadini i ne troši mnogo, ali čim se nakačimo na Fejs, ili ne daj bože youtube, odoše megabajti samo tako.

Uff, ala sam ga oftopičio. Dosta je za danas.

Proveri ti Ljušo da nemaš neku navlakuša aplikaciju, a ako je MIUI kao EMUI, imaš i neki vid firewall-a za aplikacije, pa poisključuj sve što se pali kada uključiš telefon, i ne uključuj data protok kada ti ne treba.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DArthShone na korisnoj poruci:
C64freak (31.8.2018)