Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2009, 21:40   #20
Branislav Gavric
Banned
 
Član od: 11.4.2006.
Poruke: 385
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 32 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: NTFS u FAT32!

Ljudi se obicno "muce" zato sto nemaju sve instalacione CD-ove, a prebacivanje svih foldera i fajlova sa jedne na drugu particiju ili hard disk nije neki problem (treba samo da imas dovoljnu kolicinu slobodnog prostora!)

Na ovaj nacin mozes reformatirati NTFS nazad u FAT32 ako to zelis, bez potrebe za REINSTALACIJOM (icega!)

Druga stvar je to sto TEBI Fat32 NE odgovara (sta radis u ovom toppicu s obzirom na to!)

MENI Fat32 odgovara jer je kompromisan format izmedju nekoliko razlicitih Windowsa koje povremeno koristim.

Ovo resenje odgovara MENI! Recimo, hocu da mogu iz DOSa da pristupim bilo kom WinXP sistemskom fajlu. Pod NTFSom bi WinXP Repair Console samo rekao "Access Denied!"

Molim te da ne pretvaras ovaj post u SPAM ili offtopic. Na samom pocetku sam izrazio pitanje MOZE li se NTFS reformatirati u FAT32 BEZ ICEGA DRUGOG sem putem obicnog kopiranja fajlova "u stranu" pa onda reformat. I sada dajem odgovor na to pitanje - DA MOZE!

Necu da ulazim u svadju sa tobom koji govoris da vise volis NTFS (jer to je jedna skroooooooz druga tema!!!)
Branislav Gavric je offline