Prikaz jedne poruke
Stara 22.5.2022, 17:45   #15
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

Citat:
vladeta krstic kaže: Pregled poruke
Gledam trenutno kulere, i kazu da je bolje vodeno nego vazdusno hladjenje da se koristi za procesore koji su dati u konfiguracijama. Da li mislite da je potrebno vodeno hladjenje i kakva ste iskustva imali? E da, nismo ljubitelji AMD grafickih, zbog negativnih recenzija od ljudi. AMD Ryzen procesori vec mogu. I kad je vec kuciste celo RGB sem jednog ventilatora, da li je moguce da se kupi zaseban RGB da zameni vec postavljeni? I kakvo misljenje imate o Corsair, EVGA ili o SeaSonic napajanjima? Gledam trenutno, pa me zanima i Vase misljenje. 750w je zeljena kolicina, ako treba, vi stavite i vecu ako budete preporucili jos neku konfiguraciju. Unapred hvala jos jednom na svim odgovorima dosad.
Može i vodeno hlađenje, elegantnije izgleda u kućistu. Možete da zamenite bilo koji ventilator u kućištu za "svetleći", samo će vam za to sigurno trebati dodatni kablovi, y splitteri, eventualno i neki RGB kontroler ako već ne dolazi uz kućište.
Sve najbolje za pomenuta napajanja, ja imam EVGU, prednost bih ipak dao Corsairu i Seasonicu. Za 2060 i 3060 je 750+W mali overkill, jedino ako narednih 2-3 godine planirate da pređete na 4xxx seriju.
Ali za sve to će vam biti potreban budžet od 1500€ naviše.
DeCoy je offline