Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2018, 23:16   #13
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Citat:
tref;2191791... kaže:
A2 lite, koji je dosta veci telefon, ima(verovatno) bolji ekran...
Samo sam izdvojio ovaj deo jer teško da A2 lite, sem više rezolucije, po ostalim karakteristikama ima čak i jednako dobar ekran... 6s zapravo ima ubica dobar ekran kakav se i danas sreće samo na visokoj klasi telefona od 300+ €. To je ekstra koloritno, slika je baš na samoj površini ekrana i odlično se vidi danju. Uglovi takođe bolesno dobri. Ja kad sam ga prvi put video uživo sam se zaljubio.

Za ostalo se sve slažem...

Uvek se ovakve teme svode na istu priču, iP jeste vrlo ispeglan proizvod ali je uvek i skuplji u odnosu na Android ekvivalentne brzine/kamere/izrade... Mada meni idu na živce i sa raznim bubicama - npr. ne možeš bluetooth-om da se spojiš sa drugim telefonima koji nisu iPhone (često kada putujem van zemlje i devojka vidi da slušam neku muziku koja joj se sviđa, ja kao daj bluetooth... i onda skontam da ne može na iPhone).

Lično se ne bih sada uvlačio u njihov ekosistem jer cene svake generacije iPhone-ova rastu. Ovo kao što sada može da se kupi 6s za 280€, takvu cenu otprilike nikada nećemo videti za trenutno aktuelne modele. Pa ako recimo za par godina želiš da pređeš na neki noviji iPhone, npr. X, Xs, Xr... teško da će moći da se prođe ispod 400€ uzevši u obzir da im je polazna cena ~50% veća nego što je 6s bio.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke