tema: [Hladnjak] Corsair H50
Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2010, 11:57   #30
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Corsair H50

Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
Ona dva pitanja sam uputio @NIDZA bOj
Izvini, videh ono pitanje, pritisnuh "citiraj" i mahinalno odgovorih na sve. Nije bilo namerno.

Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
Pa dobro,nisi bas morao da se kesiras za tu plocu Sve Asus P55 ploce iz srednjeg-viseg ranga su rock solid stabilne Inace ploca je izdrzljiva nevidjeno (sto bi moj ortak rekao luda k'o blesava). Na domacem Asus OC takmicenju sesije su radjene upravo na toj ploci i ni jedna ploca se nije ni oznojala. Nije rekorder po pitanju OC-a,ali nije ni daleko (na P55 platformi je jako mala razlika izmedju najboljih i dobrih). Ono sto odusevljava na toj ploci je njen kvalitet ,pogotovo sistem hladjenja koji je fenomenalan
Prvo sam je imao u rukama, nameštajući drugom. Posle sam pročitao preko 50 review-ova kojekakvih morona kojima smeta što nema "Clear CMOS" dugme, nego se to radi (jedinim) džamperom, ali su svemu ostalom bili zadovoljni, posebno ističući stabilnost (što je meni najbitnije). Ne znam koliko su normalne temperature za ploču, ali meni je P5K Deluxe bila na minimum 45 stepeni, pelo se i preko 60 i sve je radilo normalno. Do sada mi je maksimum MB temperature na Sabertooth-u bio 38. Mada je i kućište drugačije, ali iako ti se ne sviđa zbog "industrial look"-a, Snajper ladi do mošnica...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke