Prikaz jedne poruke
Stara 30.3.2007, 22:53   #4
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Pomoc za izbor fakulteta

Citat:
Nemesis kaže: Pregled poruke
To što si ti naveo nećeš naći ni na jednom (državnom) fakultetu kod nas jer su oni prvenstveno koncipirani da idu u dubinu. (čitaj: puno teorije) Po tvom opisu tebi bi više ležala viša škola jer oni forsiraju konkratan rad. (čitaj: zanat)

Da se ne bi ponavljao, imaš nekoliko rasprava na ovu temu. Neke u brbljaonici a neke i u temi o programiranju.

EDIT:
Imaj na umu da mnogi "nazovi-fakulteti" kod nas nisu akreditovani od strane Ministarstva prosvete, a njihovi programi dobrim delom odgovaraju višim školama. Generalno o njima malo znam pa te tu ne mogu savetovati.
Ja sam student jedne od grdila visih skola (da nekazem jedne od JACHIH-ali to je bila njihova promocija,promocija glavesina)

NEma tu nikakvog veceg prakticnog usavrsavanja i ucenja u odnosu na fakultete , verujte mi barem ja znam!

Vise skole zobilazi u velikom luku (i ja bih to uradio da sada upisujem faks) jer ces se isto muciti u kracem vremenskom periodu,to jest isti broj ispita ces imati a diploma ti je manje cenjena....

By the way,sada je rang diploma visih skola "Bachelor diploma"
a faksova "Master" tek toliko da ti neko nemaze oci da ces sa visom skolom imati MAster diplomu (kao sto su nama pred upis)
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke