Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2011, 18:41   #2536
Purple
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 (x86)

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Videces tako sto ce ti se u donjem levom uglu pojaviti "This copy of Window is not genuine" - ako se pojavi.

Anyway ja bih u tvom slucaju iskljucio automatic update bas zbog pominjanog pitanja loadera.

Ttalk
Ali to mi je vec pisalo... i nestalo mi je. I dobro... pise... i sta ce da se desi sada?
Da li ce idalje stajati u my computer da je windows activated ili ne? Ili ce se to promeniti? Jel' se to menja uopste ako me provale?
Nikako da dobijem odgovor koji meni treba (nemojte da se ljutite) svasta sam procitao na ovoj temi, sustinu niko da mi kaze. Jer vrtimo se u krug. Kazete mi da ako pise da windows nije genuine to znaci da treba da instaliram nov windows, a onda kazete da ako pise da je activated ne treba da radim nista... a pise i jedno i drugo
Ne znam kako da postavim pitanje, odgovarate mi automatski ko da ste iz vipovog korisnickog servisa jel' mogu da dobijem tu srz... stajalo je da nije guenuine, ali stoji da je activated (da li ce idalje to stajati ili ce se promeniti (da li se menja ako nije guenuine), sta ce se jos desiti pored toga? Posto meni windows idalje radi normalno? Da li je to normalno da radi normalno idalje posle te poruke ili ce uskoro prestati da radi? Dokle ce okej da radi? Taj odgovor mi treba... jbt dve strane niko u srz.

Poslednja ispravka: Purple (3.7.2011 u 18:50)
Purple je offline   Odgovor sa citatom ove poruke