Prikaz jedne poruke
Stara 20.5.2011, 2:04   #68
Stranger2
Veteran

Član od: 23.9.2009.
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Iskreno bih i voleo da bude takav kontroler. Ali znam da su govorili da ce ekran da bude 6 inca, a to ne moze da stane na onakav kontroler.
Moze ekran od 6.2 inca iznad tastera da stoji na dzojstiku klasicne sirine. Znam sigurno jer sam merio. Hteo sam da nacrtam svoj predlog project cafe dzojstika pa da posaljem na IGN sajt jer su pozvali na slanje radova. (mozda i stignem).

A ako elektorniku i baterije pomere u taj donji deo dzojstika onda ni teziste ne bi bilo gore kod ekrana vec normalno. Dakle takav dzojstik je izvodiv samo je pitanje da li su istinite te spacifikacije.

Citat:
Izasao je izgleda prvi snimak nove nintendove konzole, izgleda kao da je sniman na prezentaciji nekom nepoznatom studiju. Moze se videti i kontroler i konzola, izgleda suvise realno da bi bila laz, ali protumacite sami...
Meni ne izgleda realno. Mozes u svakoj skoli sa onim projektorom slajdova da snimis tako nesto sa mobilnim u rukama. A spravica koju su zaokruzili moze biti bilo sta. A projektor prikazje samo obican beli slajd uradjen sa manje paznje nego fake crtezi.
...ne vredi tome pridavati paznju. Druga stvar da su prikazali igranje.

Ovde nece biti fake http://e3.nintendo.com/

Citat:
Dakle hardver u konzolama ispunjava svoj pun potencijal kao sto sam reko, a da ne pricam sto je cela arhitektura konzole namestena tako da sve radi kao sat, i da nigde nema uskih grla i zastoja! Sad zakljucite sami kakva ce zver biti nova Nintendova konzola sa R700 grafickim procesorom, a mozda i R800 po najnovijim saznanjima!?
Ima uskih grla. XBOX360 sa procesorom na cak 3.2 Ghz je dosta jaci od graficke koja uz to ima jako malo rama. Ako nintendo bude imao samo 1GB zajednickog rama (koji je danas daleko jeftiniji) i uz jaci GPU tek ce onda biti bez uskih grla. A sumnjam da ce biti jaca grafika od R700 jer su vec izracunali da sa tim tesko moze da se proizvede po ceni do 350-400 dolara. Taj CPU i GPU hardver koji je vec spominjan se uklapa u racunicu tako da tu verovatno nece biti iznenadjenja. Novosti ce biti sa kontrolerima i novim iskustvima...
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke