Prikaz jedne poruke
Stara 9.4.2021, 13:55   #1585
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Ali generalno los je najređa životinja u igri. Sve ove druge vrste životinja imaju bar jednu lokaciju gde im je siguran spawn, ali los nema.
Kad bih ti pokazao koliko sam vremena proveo u igri i to ne igrajući online verovatno bi se zapanjio i pomislio da sam lud. Možda i jesam, ali meni lično je ovo treća igra (prva Mafia i Star Wars KOTOR oba dela (koje i dan danas igruckam na poslu) koja ne može da mi dosadi.
Sve to što pišeš sam odavno video i probao i ono što me APSOLUTNO ODUŠEVLJAVA u ovoj igri je što na sve te online savete možeš da se poka.kiš dok sam ne uvidiš kako i šta treba.
Kada sam prvi put želeo da se rešim nekih ACHIEVEMNENT-a u igri gledao sam YT snimke i pokušavao isto. U sledećem prolazu sam za 3-4 takva našao, probao, smislio bolja rešenja. Za razliku od gnjavaža grajnda u drugim igrama i jednako dosadnim dopstignućima, u RDR2 moraš dobro da se uživiš u igru da ih obaviš.
A ja na YT video nekoliko rešenja ACHIEVEMENTA koje sam posle rešio bar 3X lakše.
Samo jedan primer (pogledaj YT) - Achievement za SHARPDHOOTER (valjda) - u jednom DEAD EYE ubiti dve vrste životinja. Kad pogledaš po netu i YT ima dosta različitih rešenja. A ja ukapiram EKSTREMNO LAKO - nema rečice ili vode na koje nemaš MALLARD/PEKIN DUCK. Sve što treba je da bilo gde uznemiriš patke i, usput, potepaš 3-4 komada i završiš achievement.
I onda se pitaš šta su ti pokazivale badavadžije na YT??? Pa kad nađeš mnogo bolja rešenja od tupana sa YT imaš još jedan razlog da uživaš u tim stvarima.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke