tema: NBA 2k20
Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2019, 17:30   #33
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k20

Probao jedno poluvreme i uverio se da je sve isto, isti endžin malo doteran i prepun grafičkih gličeva i bagova. I opet isti problemi jer se prilikom akcija ne "proračunava" brzina, hitrina i kretnja igrača (brzina u odbrani Vestbruka i Jokića je potpuno ista), već mogućnost/opcija koša - nekoliko puta posle pika moj centar je sam pod košem, primi loptu a da 2-3 metra oko njega nema nikoga, samo podigne ruku, za šta treba delić sekunde, i najmanje dvoijica su već tu, lupaju blokadu. Prođem sa Marejem (Denver) pored Nurkića, on mi je iza leđa, pritisnem šut/polaganje, ovaj u milisekundi pretrčava Mareja i lupa bananu. Jednom i da podnesem, ali kad krene tako da nema šanse da šuitneš pod košem, jer imam osećaj da bi sa pola terena stigli da lupe rampu za manje od sekunde. To munjevito i nerealno kretanje u odbrani me toliko izluđuje da mi je bilo dovoljno samo jedno poluvreme da zauvek izbrišem ovu igru.
A do 2K19 sam koliko-toliko, uz brojna nerviranja, uživao u ovoj franšizi, ali ovo sad je potpuno nezanimljivo. Sviđa mi se što je igra malo usporenija i lakše mogu da se prave akcije i zanimljivi potezi, ali ovo teleportovanje u odbrani meni lično kvari svaki mogući užitak.
Ne pratim šta je NBA Live učinio, ali se molim da će ovi slepci već jednom promeniti endžin da bi i mi koji odigramo jednu-dve utakmice dnevno mogli da uživamo, a ne samo manijaci koji ne silaze sa konzola.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke