Prikaz jedne poruke
Stara 17.2.2007, 1:53   #71
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: PREDLOG: Sklopimo računar sa srcem Foruma Sveta Kompjutera!

@Stevvan
Poskupljenje ne dolazi u obzir. Ovo bi trebalo da bude akcija na dobrovoljnoj osnovi. Ne možeš na silu terati nekoga da da donaciju, samo zato što čita SK. Dakle, samo otvaranje računa i uplaćivanje koliko ko može dolazi u obzir... nikakav minimum, nikakvi pritisci i etiketiranja. Kada akcija bude krenula, lično ću se založiti da prvi koji pokrene priču o tome ko je koliko dao leti sa foruma, jer uopšte nije poenta u tome.

@Ostali
Polako bre sa tim komponentama, tft monitorima, igrama... još ni odokativno ne znamo koliko će se para sakupiti. Kad legnu pare, onda će se otvoriti glasanje i rasprava o tome da li uzeti više računara sa lošijim komponentama, ili manje računara sa super komponentama i šta će se instalirati na te mašine. Mislim, iskreno, lepo zvuči kada kažemo, e 500 ljudi po 100 dinara, to je 50.000 dinara, super, ali da budemo realni mi ne znamo da li ćemo toliko da skupimo. Mislim, mogu sad svi da pričaju da će da odreše kesu, ali lako može da se desi da kad krene akcija, to ne bude baš tako. Videćemo kako to sve izgleda u praksi i onda ćemo tek znati šta, kako i koliko.
Marko_L je offline