Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2011, 2:16   #57
VooDoo036
Novi član
 
Član od: 7.4.2011.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Re: Problem sa pokretanjem računara?!?

Evo dakle da ne otvaram novu temu...mene muci sledece...kompjuter kada se ukljucuje gasi se totalno pa se ponovo sam ukljucuje i tako u krug...nekad se gasi u toku podizanja sistema, nekad se gasi nakon sto podigne sistem i prodje par minuta, nekad pa izdrzi i duze (vrlo, vrlo retko). Proverio sam sve izvadio sam tv tjuner, proverio oba modula rama, proverio oba hard diska, napajanje takodje nije, provereno je na drugom kompjuteru i radilo je savrseno, sistemke greske sam eliminisao u startu, jedino sto je ostalo na sta sumnjam su maticna i procesor...nazalost svi moji prijatelji su vlasnici amd-a pa ne mogu da proverim te dve komponente, mislio sam da je u pitanju pregrevanje procesora, medjutim nakon ciscenja i promene kulera situacija je i dalje ista, mozda kompjuter izdrzi malo vise...nista nije klokovano i u biosu je sve vraceno na default vrednosti...a da i flesovan je bios na maticnoj...

konfiguracija koju imam je:
Intel celeron D 2.53Ghz LGA775
MSI P965 Neo-F V2
GeForce 9500GT 1GB
2 modula od 1GB DDR2
HDD WD 80GB sata i 160GB Maxtor IDE
Philips DVD-RW Drive
K-World TV-tuner

...svaka pomoc je dobrodosla...

EDIT: primetio sam da se kompjuter ne gasi kad je procesor opterecen, recimo kad ukljucim igru (metin2 naprimer, nebitno...) i kada pokrenem program za testiranje preocesora radi normalno, cim iskljucim posle par minuta se opet ugasi i u kurg...

Poslednja ispravka: VooDoo036 (9.4.2011 u 0:58)
VooDoo036 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke