tema: Still Life
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2006, 1:49   #15
reljaz
Novi član
 
Član od: 15.1.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Still Life

Citat:
Patton kaže:
...U pojedinim scenama mislim da grafika prevazilazi cuvenu Syberiu, a i vidi se da igra ima savremeniji engine.
Pa da upravu si... cudi me da ljudi to ne primjecuju nego kazu prelijepa Syberia a Still Life prosjecan! Pa Still Life je takodje prelijep u svom "dark" zanru. A sto se tice engine-a on je definitivno "ispeglaniji" od Syberia-nog. To se na prvom mjestu moze vidjeti na dinamickim sijenkama.
I dalje mu malo smeta niska rezolucija (to se ne primjeti na pre-renderovanoj pozadini ali na likovima da), ali ko i malo razmislja zna da to moze "ublaziti" tako sto ce u Control Panel-u graficke kartice staviti Antialiasing i Anistropic filtering na maximalne vrijednosti.
Citat:
Patton kaže:
...Jedino sto me je smorilo jeste to kuvanje i ono obijanje brave kod slikara. Tada sam jedino morao da posegnem za resenjem.
Mislim da se svi slazemo da je kuvanje mozda i najveca mana igre i da je redak taj koji je razumio onaj poeticni recepat..
Mada se ne slazem sa tobom da je brava neresiv problem. Ja sam uspio rijesiti bez uputstva ali sam prilicno razbijao glavu.
Citat:
Patton kaže:
Inace velika mana u igri je sto moras da procitas sve dijaloge, ne mozes da ih preskaces klikom dugmeta na misu kao u Syberia...
Pa ne sjecam se da nisam mogao preskakati dijaloge... ali u pravu si... to sigurno nije dugme misa kao u Syberiji. Mislim da je u pitanje neko drugo dugme na tastaturi. Ali opet nisam siguran... Ali svejedno, gotovo nikad nisam imao zelju da preskacem dijaloge jer mislim da su odlicni.
Mozda je ovo razlog da je ponovo instaliram i obrnem

Poslednja ispravka: reljaz (20.1.2006 u 6:41)
reljaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke