Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2020, 21:51   #111
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam, moze i offline...Ali iskreno, meni bi bilo bezveze igrati bez MP dela. Mozda je malo zanimljivo u pocetku ali bi igra postala nesnosna da moras sam da obnavljas puteve i prenosis/dostavljas na tone materijala da bi nadogradio nesto, pogotovu kasnije. Ovako i dalje moras da dostavljas materijale i doprinosis svemu, ali u granicama normale Tu ulogu igra i LIKE sistem, sto mu je neka vrsta XP poena, dosta bi se slabo "levelisalo" bez MP-a.

Jedino ako bas nemas izbora



Igra definitivno vuce dosta inspiracije i odatle, citava postava, vizuelni izgled, animacije, citava oprema koju koristis imaju taj MGS smek (mada, ne znam da li bih rekao da je to MGS ili Kodzimin smek ). Na trenutke neodoljivo podseca na Phantom Pain recimo.....Nikada ne bih rekao da je ovo Decima Engine, zakunuo bih se da je FOX motor u pitanju Ima i dosta gameplay slicnosti ali su svakako potpuno razlicite igre u pitanju

Steta sto je MGS tako skoncao, verovatno se vise nece vracati

Ja sam siguran da rade na novoj igri vec, koliko vidim prodaja je poprilicno uspesna (za konzole, ne znam za PC) tako da mozda vidimo i neku novu interesantnu sunjalicu AAA produkcije.
Poslednje sta je okacio na tw je nesto blisko DSu, a i izjavio je da bi voleo da nastavi sa ovom pricom. Meni igra cuci na Steamu, ali zbog graficke ce sacekati neko vreme.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke