Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2020, 10:56   #107
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
^Znao sam.
Volim ja ovakve igre sa "monotonim" poslovima poput putovanja ili isporuka necega, i oduvek sam zeleo da probam igru...Ali stvarno nisam ocekivao da ce bas ovoliko da mi se svidi i da ima bas ovoliko dubine. Znao sam da nije bas jednostavno od A do B ali me je prijatno iznenadila gomila opcija i sitnica. Ja licno nisam ni osetio da je igra toliko spora u pocetku (posto mnogi pricaju da se igra zahuktava negde oko trece epizode valjda).

Ono sto mi se takodje jako dopada je sto vam igra konstantno daje neku novu opremu koja olaksava stvari ili dodaje neke nove opcije prilikom borbi, kretanja, isporuke itd. Evo ja imam oko 27 sati igre trenutno (obnevideh ova tri dana ) i dalje dobijam nove stvari, opcije, onaj TIPS ekran se konstantno obnavlja. Nadam se da ce tako biti do samog kraja

Razmisljao sam izmedju kupovine ove igre i Horizon za ovaj mesec, Horizon mi je nekako bila prva na listi jer sam imao osecaj da ce me ovo, iako mozda zanimljivo u pocetku, dosta brzo smoriti nakon samo par sati....Rizikovao sam nakon dobrih izvestaja o stanju porta i ne da se nisam prevario, vec sada razmisljam da li cu imati vremena za Horizon kada izadje

E da, sto se tice porta, stvar je odlicna mada ima nekih sitnih problema. Meni je najveci (a i jedini bitan) problem bag sa kontolerom. Nakon malo duze igre kontroler pocinje nasumicno da detektuje komande pa se desava da lik sam od sebe pocne da udara u prazno ili da ulazi i izlazi iz vozila, skenira po vise puta nakon sto ste jednom pritisnuli dugme itd. Mada, izgleda da problem pravi Steam overlay i neka podesavanja za kontroler u samom Steam-u. Ako vam se desava, iskljucite kontroler i ukljucite ga u neki drugi port. Meni je to resilo stvar ali se ponovo pojavljuje kada restartujete igru.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke