Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2005, 2:37   #8
ZverBre
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 42
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Call of duty 2

Posle sat ipo vremena igranja COD 2 utisci su razocaravajuci ali ne toliko kao sa recimo Quake 4. Igra vise lichi na expansion pack nego na nastavak. Hardverska zahtevnost nije toliko velika te ce bez problema raditi na grafickim kartama predhodne generacije.Grafika nije bog zna koliko otisla napred u odnosu na predhodnika.Malo su poboljsane senke , dim i bljseak prilikom eksplozija.Teksture na vojnicima su tuga chemer i jad.Borbena vozila su blago recheno uzasno odradjena te se stiche utisak da je za ovu igru koriscen odavno penzionisani Quake 3 engine (a mozda i jeste? Nea'm pojma! Bambooochaaa! ).AI nesercnih Arijevaca kan' da je malo poboljsan te vise ne trche pred nishan ko muve bez glave.Ovo se nikako nemoze reci za vashe saborce koji se "nacrtaju" bash tamo gde im nije mesto.Chesto puta se desava da od svog "ratnog druga" nemozes pucati na neprijatelja jer se njegova loshe odradjena zadnjica postavai tik ispred tvog nishana.
Atmosfera i igrivost su ostali nepromenjeni i to je po meni jedini adut ove igre.
Sama pricha je Boza limunada.U pochetku se nalazaite u ulozi ruskog vojnika koji brani majku Rusiju od zlih nacistichkih hordi.Posle kratke i stuppidoidne obuke (uchenje komandi) ,krecete u borbu. Moskva ce pasti u ruke nacistima
ako bash vi nepostavite eksploziv na neprijateljsko oklopno vozilo i to na vidno naznachenom mestu.Zashto je to tako nikad mi nece biti jasno.Valjda je tu najslabija tachka shasije? .Za nepunih sat vremena igranja pobio sam vishe nacista nego Bata Zivojinovic u svim ratnim filmovima koje je snimio do sad.Ako je poenta ove igre sirovo "rokanje" onda sam vishe za Serious Sam 2.

Eto , izneo sam svoje misljenje o Call of duty 2. Kao sto vidite po meni u ovoj igri nema nicheg zanimljivog.Ako ima pishite o tome. Mozda sam neke stvari prevideo ili su godine pocele da chine svoje te sam postao senilni "matorac" koji je protiv svega novog.

Poslednja ispravka: ZverBre (31.10.2005 u 2:39)
ZverBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke