Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2012, 22:23   #118
Blaine
Član
 
Član od: 10.8.2012.
Poruke: 159
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 133 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Inace informacija je dezinformacija na osnovu E3 prezentacije. Potvrdjeno je da ce u igri moci da se menja rezolucija i do 1080p, ali da nece biti nikakvih hi res textura ili slicnih stvari, samo neki blagi AA.
Nope.
Citat:
There's also something curious about the resolution too in that there's no change in clarity when attempting to crank up the settings. On close inspection, it appears that Dark Souls PC uses the very same 1024x720 internal framebuffer as the console versions, regardless of which resolution has been set in the menus. The option provided is for output resolution only; a simple courtesy to allow the game to play on most monitors, but the image quality will always remain the same.
http://www.eurogamer.net/articles/20...devils-bargain
Privju od pre par dana, sa najnovijom verzijom igre.
Uchiyama je ovo priznao još u toku E3 prezentacije koju si pomenuo, ali to je kasnije otpisano kao greška u prevodu, njegovo nepoznavanje razvoja PC igara, šta već... Kasnije je uskočio i Namcov PR.
Šteta. Potrošio sam preko 200 sati na PS3 izdanje i jedan od razloga što sam želeo PC verziju, i preorderovao istu čim mi se pružila mogućnost, je šansa da odigram ovu igru u visokoj rezoluciji i sa boljim frejmrejtom.

Ali, ali, ako ovo bude stabilan port i ako bude konstantno radio na 30 fps na prosečnom PC-ju (znate, to bi bio priličan napredak u odnosu na konzole) pretpostavljam, možda, ne znam... mogli bi preći preko ovoga sa rezolucijom. Eh? OK, to neki je osnovni standard za poligonalne 3D PC igre ali mislim da bi za PC scenu bilo veoma dobro da se ova igra dobro proda. Želim da verujem da su igre koje From pravi nešto što može da privuče veliki broj PC igrača (recimo Armored Core). Dakle, ovo se dobro proda, stvori finu, zdravu zajednicu oko sebe a From ubuduće nastavi da razvija igre za PC, sledeći puta će imati PC verziju na umu od početka i port će biti mnogo bolji.

Poslednja ispravka: Blaine (10.8.2012 u 22:47)
Blaine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke