Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2005, 22:05   #2
Anak1n
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Cenzurisano
Poruke: 283
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko MSN-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko Yahooa korisniku Anak1n
Određen forumom Re: Podesavanje wireless-a

Nisam radio na suse 10 ali sam podesavo wireless na suseu 9.3 pro...
E nisi ostavio dovoljno podataka zato ubuduce molim ako hocete pomoc ostavite dovoljno podataka koja kartica...sta vas konkretno muci etc...
Al ajd da probam da ti pomognem...ako imas wireless karticu ti si je sigurno konfigurisao u yastu kao wireless i posle otisao u xDSL da podesis konekciju...ako se konektujes na net pomocu username-a i pass-a...ja sam pokusao tako ali nije hteo ni da mrdne...posle sam isrobao foru da konfigurisem wireless karticu kao ethernet...izbaci upozorenja da ako znam sta radim da nastavim...to sam pokusao zato sto u xDSL se nije pojavljivala wireless kartica...kad sam je konfigurisao kao ethernet pojavila se u xDSL podesavanjima i bez problema sam podesio konekciju ka netu...posle samo kinternet i et me na netu...a sad ne znam sta tebi treba samo wireless ili samo internet..koji je problem bla bla...mozda ti ovo pomogne a mozd i ne i sledeci put vise informacija ako nije problem
Anak1n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke