tema: [Kućište] LC Power LC-PRO-35BE3
Prikaz jedne poruke
Stara 31.1.2011, 19:40   #10
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: LC Power LC-PRO-35BE3

Citat:
Nikola Mladenovic kaže: Pregled poruke
Inace nije bas mobilan, malo je veci od 3.5 incnog hard diska, postoje isti ovakvi uredjaji i za 2.5 incne diskove, ali bolje je kupiti ovaj jer su 3.5 incni diskovi jeftiniji.
Inace da li je moguce u ovaj uradjaj staviti i 2.5 incni?
Moblian je ako ga stavis u ranac ili neku torbu,nosenje istog u ruci i nije bas prijatno,pogotovu sto moras i ispravljac da teglis.Mada meni mobilnost i nije bila primar.Mozda sam ga samo dva puta izneo iz kuce.
Teoretski mogao bi prikaciti i 2.5" HDD jer su konekotri na 2.5"i 3.5" disku isto rasporedjeni ali ne verujem da bi isti mogao fiksirati.Mada moze posluziti u nekom nuznom slucaju.

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
zašto ti je tolko vreo hdd jel to u celzijusima ili farenhajtima

Jeste se i meni jednom hddskovi ugrejali na 50c tokom igre i sledeći dan sam namontirao kuler da duva u njih... spremaj se za leto nabavi neki kuler da hladiš to
Prvog dana kada sam kupio doticni HDD,njegova radna temperatura je bila 50 stepeni Celzijusa.Radio je tako vise od 3 godine u kompu,a sada radi u fioci bez ikakvih problema. Tako da nema potrebe za dodatnim hladjenjem.

Citat:
Nikola Mladenovic kaže: Pregled poruke
To sa temperaturom je nesto sa njegovim hard diskom razlika izmedju temperature u tom odlicnom kucistu i ovoj spravici nije velika. Meni je u kucistu temperatura 25C dok miruje, a kad igram neke igre opet ne prelazi 31C, u tom uredjaju nece da mi temperatura skoci vise od 7(8)C u odnosu na kuciste.
Temperatura u sobi mi je 22C.
Maksimalan porast temperature je 7~9 stepeni,kao sto si i napisao.Postoje i fioke sa aktivnim hladjenjem ali ne vidim cemu to. :/ Nece disk crci.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke