Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2007, 21:44   #10
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Odgovorio sam mu da makar nisam debeo kao svinja, na šta se on grohotom nasmejao pri čemu mu se salo treslo od brade do pupka. Pohvalio je moj smisao za humor i ponudio mi da nađem Karsona, njegovog lovca na ucenjene glave, koji je nedavno nestao. Kilpatrik se inače bavio privođenjem ljudi sa poternice za šta je dobijao novac. Tako je Toten i zaglavio kod njega.

Prihvatio sam posao, a on mi je dao ključeve Karsonovog stana koji se nalazio odmah preko puta Merkurijevog, u istoj zgradi. Artur mi je, naravno, obećao novac po obavljenom poslu, inače ne bih ni razmišljao o tome da radim za njega.

Totenova kolica sam pronašao na parkingu i, kako sam i očekivao, ključ iz torbice je odgovarao. U gepeku sam našao nešto zanimljivo,Lilin dnevnik. Pošto sam za ovo kratko vreme već počinio veće grehe od čitanja tuđeg dnevnika, otvorio sam ga i na brzinu pročitao poslednje unose. Otkrio sam da je Ralf Toten vampir iz Nemačke koji je preneo svoju kletvu na Lili. Ona je, međutim, postala tankokrvni vampir, jer je bila generacijski dosta udaljena od Kaina, prvobitnog vampira. Tankokrvni imaju razvodnjenu krv i nisu moćni kao pravi vampiri. Stoga ju je Ralf ostavio, a ona je utehu našla u Eu sa kojim je ponovila istoriju. Pretvorila ga je u polu – vampira posle čega su se posvađali i rastali. Pošto nije mogla da odoli zovu koji muči svakog od Prokletih, Lili je otišla u banku krvi, gde ću sigurno naći dodatne informacije o njenom nestanku, budući da se tu poslednji unos završava.


Ušao sam u banku krvi kroz sporedan ulaz i zaputio se na donji sprat. Tamo sam naišao na šalter sa rešetkama iza kojih je stajao riđokosi čovek ludačkog izraza lica. Iz razgovora sa njim sam otkrio da se zove Vandal i da prodaje bolničku krv vampirima kao što sam ja. Zatražio sam mu da me pusti da uđem u banku, ali je on to odbio.

Koga je uopšte briga za njega? - pomislio sam i obio ulazna vrata. Ušao sam u jednu od kancelarija i na kompjuteru iščačkao šifru za pristup rashladnoj komori, koju sam potom našao i otvorio. Komora je zapravo bila ulaz u ono što se ispostavilo da je soba za mučenje. Unutra sam zatekao devojku sa fotografije koja je bila vezana za stolicu dok joj je iz ruke virila igla za transfuziju krvi. Odmah sam je oslobodio jer sam shvatio da je Vandal drži u zatočeništvu i prodaje na svom šalteru upravo njenu krv.

Poslednja ispravka: Maladikt (8.12.2007 u 21:51)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)