Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2007, 17:13   #2
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: koja graficka?

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
mene samo interesuje, ljudi koji toliko govore da je 8800 karta tipa ne vredi, promashaj, prestiz ,reklama, realno ne mnogo bolja od proshle gen. , da li su probali dotichnu u igrama ili tvrde samo na osnovu rekla-kazala..mora da su ljudi telepate ili imaju vrhunsku intuiciju kad tako jednostavno donose zakljuchke na osnovu....pa, ja nisam toliko pametan da znam na osnovu chega ali oni verovatno znaju...mislim stvarno, josh ce neko da dodje i da mi kaze da 8800 losha karta..


Cek malo, da li sam ja pomenuo 8800 ili ga blatio ili hvalio????
Imam i sam tu kartu i nije losa, uzeo sam x1950 za treci racunar i prezadovoljan sam kartom. 8800 nikad ne bih kupio dobio sam ga na poklon, zato sto mislim da je uzaludno dati 300 eura samo da bi mogo da bleji u sarenu grafiku.


A sto se toce cekanja do janura ne bih preporucivao, uvek je tako, u januaru ces da dobijes savet da cekas mart, u martu da cekas leto, i tako u nedogled. Ako imas para imas merak i volju sada da uzmes kartu. Moje preopruke su ti x1950 pro, ili ako bas hoces da ima dx 10, uzmi sto kaze GENIUS 8600gt ili gts i to je to.
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke