Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2019, 9:37   #192
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Gonzo kaže: Pregled poruke
Oddisey je daleko veca mapa ali je mnogo prazno i bezlicno. Ogroman world a prazno(bar tako kazu ja nisam igrao). Dok je rdr2 manji ali svaki metar ispunjen sadrzajem i šarmom, nema praznog hoda. Videcete
Pa, nije baš da je prazno, a da je velika, jeste, mada i u tom prostoru ima dovoljno toga. I ne znam zašto je bezlično?? Makedonija i sever mape podosta podsećaju na rimsko carstvo po arhitekturi kuća i hramova, sve je u šumama i blagim brdašcima, jug je nalik na santorini, pun malih, belih, mediteranskih kuća, Mesenia je sva trula i u drvetu i blatu, Vulkanska ostrva sa niskom vegetacijom i stenama, Mesara i Pepka u trnju i mramoru... dakle krajolik se menja u zavisnosti od geografske lokacije. Ja ne bih rekao da je to bezlično, jer ako je šta dobro napravljeno u toj igri onda je to krajolik. Još kad se popneš na visinu pa se odlično vidi sve dokle pogled dopire...

No, dobro, po klipovima koje sam gledao RDR2 ima zaista maestralno odrađen okoliš i sve šta se nalazi u njemu, tako da jedva čekam 5. novembar da i ja okusim tu čar.

I samo da dodam ovo: https://www.youtube.com/watch?v=EDU9fCFR3vc Zanimljivo je pogledati.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke