tema: Steam
Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2010, 1:22   #357
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Steam

Citat:
jakonicki93 kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima?

Mozes ti i da verifikujes svoj e-mail. Sve dok ti imas cd-key i detalje kupovine (Ako si kupio preko Steam-a) oni ce ti povratiti account na e-mail koji hoces bez ikakvog pitanja i kasnije postavljas nov password...
Nije tačno Skoro sam baš radio povraćaj izgubljenog accounta jer me već godinu dana mrzi da promenim neku generičku numeričku šifru koju sam dobio prethodni put kad sam resetovao nalog.

Svaki proces resetovanja naloga započinje pitanjem Steama šta od svojih podataka znaš. Ako izabereš stazu da ti je poznato korisničko ime u bazi podataka se šalje email sa verifikacionom šifrom na email koji je vezan za korisničko ime koje uneseš a ako se odlučiš na ručno unošenje email adrese podaci će biti poslati samo ako data email adresa postoji u sistemu i vezana je za bilo koje od korisničkih imena Dakle, ako je kupac naloga promenio šifru na nalogu posle preprodaje i kontakt email adresu stari vlasnik može samo da se češe

Pa pobogu to je Steam, nisu oni sisali vesla

P.S. Veoma mali broj igara na Steamu zaista ima CD ključeve U većini slučajeva CD ključeve dobijaš kada su recimo autorizacioni serveri za multiplayer smešteni na 3rd party serverima potpuno nezavisnim od Steama pa ih Steam daje za potrebe registracije naloga "e cetera e cetera"
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke