Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2011, 19:27   #1
Danijel068
Član
 
Član od: 11.10.2010.
Lokacija: Bar, Crna Gora / Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 195
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 25 puta na 18 poruka
Određen forumom Kad upalim kompjuter stalno se restarta

Evo sta je sve bilo i nadam se da mi mozete pomoci
Juce sam malo igro kanter i online igre, naravno komp mi ima 256mb rama, 32mb grafike sis661fx, 2.00 ghz intel celeron i hdd od 80 giga. Kasnije mi sinula ideja da
azuriram drajvere, naravno skinuo sam noviju verziju drajvera SiS 900-Based PCI Fast Ethernet Adapter i vga adapter i to novije verzije. Posle kad sam instalirao, odmah sam hteo da kliknem ,restart now, i eto problema bas kad sam hteo da kliknem restartovanje komp mi se jednostavno zamrznuo, nije hteo da reaguje na nista. I naravno resetovao sam ga (ne zelim da ga sokiram stalno, dosta sam ga sokiro) i on umesto da digne kao pre, ne on nista, nije ni podigo ni bios ekran a kamoli windows i posle 10 sekundi stalno se restartuje kao da zeli ponovo da podigne sve odpocetka ali i opet nista. Molim vas pomozite mi. Izvini te za temu samo mi nije jasno sta se to desilo, to je komp od moga tate star je 8 godina i nepitajte sta smop sve radili na njemu, komp je stvarno stabilkan i izdrzljiv evo vec nekoliko dana otkako je struja nestajala on se podigo ,hvala Bogu odlicno. plees pomozite mi
Danijel068 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke