Prikaz jedne poruke
Stara 12.10.2015, 23:42   #142
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Al Capone kaže: Pregled poruke
A "najupečatljivije gejming iskustvo u 2015" ti je DA:I koji nema 5 minuta kvalitetnog sadrzaja
Morrowind,Gothic,New Vegas i na kraju Witcher 3 te demantuju. Sto se tice popularnosti Skyrima zbog modova
Xbox360 59% PS3 27% PC 14%, cak i tunjavi Skyrim ima bolji main quest od DA:I, dok su prethodno navedene igre svetlosnu godinu ispred.

Ako se u Cyberpunku nalaze automobili (a realno je da se nalaze,cak je i onaj leteci potvrdjen) sasvim je realno ocekivati neku ogromnu mapu, ali ne bas "mnogo ,mnogo vecu" od one iz W3.
To zašto je meni lično Inkvizicija najbolje gejming iskustvo u 2015. je moja lična stvar i nikakvo navijačko peckanje ne može da me natera da promenim mišljenje. Ti nisi našao pet minuta kvalitetnog sadržaja u igri, okej, tvoja stvar ali ja kad podvučem crtu posle jako puno vremena provedenog u obe igre na mene Inkvizicija jednostavno ostavlja bolji i konzistentniji utisak. A jedna od stavki koje uzimam za zlo Witcher-u 3 je upravo to nepotrebno dodavanje površine kao da je bitno koja će igra da upiše veću brojku u katastru Čemu služe sva ona skeliška ostrvca koja nemaju ni jedan jedini waypoint i time teraju igrača da gubi vreme na putovanje čamcem? Čemu služi ceo onaj istočni deo u novigradskoj regiji popunjen močvarama doke ti pogled seže? Nema potrebe za time. Daj mi zanimljivu priču i likove pa ako hoćeš celu radnju možeš da smestiš u instancu od dvajes kvadrata.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke