Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2021, 8:21   #615
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Savet oko izbora telefona?

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Šta znam, ja godinama unazad koristim ekskluzivno Android još od v2.1 i sad planiram da pređem na iOS jer je na kraju krajeva meni to samo telefon i shvatio sam da mi je bitno da radi lepo i ništa više. I ta konzistentnost u radu (ne mogu se setiti adekvatne reči na Srpskom) mi apsolutno znači - svaki Android uređaj koji sam do sada imao svakog dana radi drugačije, bateriju troši drugačije itd a moj režim upotrebe je isti već dugo vremena i to počinje jako da me frustrira.

Ako me iOS baš smori Apple uređaji drže cenu jako fino i moći ću da ga uvaljam nazad preko KP uz minimalne gubitke.

Jedino što će mi kao nedostajati sa Androida su silni emulatori i slične aplikacije koje sam kupio na Play Storeu ali kad razmislim jedno 2-3 meseca unazad emulatore vrtim samo na Android TV i Xboxu tako da mi ni to realno ne služi ničemu.

Iskreno moj prelazak sa Androida na iOS pre nekoliko godina (2016) me je naterao da shvatim da je sve to na kraju krajeva samo telefon. iPhone mi pruža sve što jedan telefon treba da ima. Ništa komplikovanje - sve radi kako očekuješ da nešto treba da radi. Kamera je odlična i to je jedina stvar koja me zanima od tih "fancy" stvari. Po meni prednost iOS-a je konstantnost (Svi dobijaju update u isto vreme,radi uvek isto,potrošnja baterije itd) i to što je sistem jednostavan za korišćenje. Smatram da je iOS izvanredan za "prosečnog" korisnika i mislim da je dobro ako ništa bar probati,na kraju krajeva ako ti se baš ne sviđa,iPhone jedva da gubi na ceni.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke