Prikaz jedne poruke
Stara 2.12.2020, 21:41   #502
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Stvarno ne razumem potrebu da se čisto subjektivni stav i doživljaj predstavlja kao zdravorazumski i začinjava sa nazovi objektivnim delom koji može da se obrazloži dvestostranim elaboratom?

Mislim, zašto se uopšte teraš da završavaš igru?
Gomilu igara sam uzeo, probao, batalio nikad više pokrenuo i nikom ništa.
OK, ne dopada ti se igra, dođeš, napišeš, sve kul.
Ali ovo, isčuđavanje kako se nekom sviđa nešto što se meni ne dopada, nazivati smećem ili nekim drugim pogrdnim imenima, to vala nikad razumeti neću.
Uostalom, zar je bitno koja će igra poneti titulu igre godine?
Zato bratski, što odigraš prvi dio koji te oduva sa stolice, zapletom, emocijama, razradom likova, evolucijom odnosa likova, dijelovima koji su prećutani u igri, porukama i utiscima koji te gone na razmišljanje, motivima koji pogone protagonite dalje, Joel koji je opustošen emotivno na početku igre, uspjeva da nekako pobjedi to mrtvilo i mrak u sebi u kome se bori gigant sa gigantom, a onda dobiješ priču o dvije ženske koje drma testosteron i pubertet, priču bez pouke i poruke, a da ne pričamo o razmišljanju nakon igre o nekim dešavanjima ili postupcima...

A ovamo, odigraš kec, i na kraju se pitaš da li je Joel uradio ono što je uradio iz puke sujete, ili zbog preživljenog gubitka i rana iz starih dana. Da ne spojlujem, pa ću ovako šturo napisati.

Citat:
JzmA kaže: Pregled poruke
Dođem ti pivo. Bio sam neko vrijeme ispod kamena što se praćenja igara tiče.
Što se tiče razočaranja, sumnjam, ovo mi dođe kao lagano štivo, izigraj i ćaos. Radi Heavy Raina sam iznajljivao plejku.
Ukusi generacija su različiti?
Nije crusader nego Ripper, daj se malo potrudi
Moram prokomentarisati da ovo baš i ne razumijem. Ja kupim Mafiu III, vidim fakat smeće, žalim se, vrate mi novac.
Da se razumijemo, nije TLOU 2 nužno loša igra, ovo ti je tip igara koje se u SK ocjenjuju od 80-85, umjeto da bude kao kec za 90+. Jednostavno igra me nije kupila kao kec, samo sam igrao da vidim šta će biti na kraju, kao kad gledaš neki prosječan film, pa eto da se pogleda.

A ps4 rentaj ili uzmi polovan, imaš itekako naslova da odigraš i uživaš u njima, kao što su Ghost of Tsushima, GoW 2018, HZD, Uncharted itd.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Vlajk@ (27.1.2021)