Prikaz jedne poruke
Stara 1.9.2006, 22:15   #95
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Ajde da se vratimo na temu...
Meni licno smeta dim i mrzim kada npr. idem u autobusu i neki papan koji ne vidi od svojih ociju nalepnicu 30x10 po sred busa ZABRANJENO PUSENJE... i na to zapali...mene bas briga shto se on truje ali shto koji vrag truje i nas...to je bezobrazluk...a ono shto @Rocker kaze da mu je pandur teo naplatiti kaznu shto pusi u parku, e to su vec perverzije, shto covek nebi mogo da zapali ako nikome ne smeta...jednostavno zelim da kazem da bi bilo lepo kada bi svi ljudi malo, ono najsitnije mislili na onome kome duvanski dim smeta i da fino (kao neki sa ovoga foruma ) pita "izvinite, dali vam smeta?Jel mogu da zapalim?"...neznam shta je tu tesko...Bas sam nedavno (pre nedelju dana) vadio krajnike, i posle kontrole i vega dobijem ja otpusnicu i udjem u lift...krene polako dole, stane (neko je stiso dugme) kada ono neki nafurani tip u bolnici sa zapaljenom cigarom ulazi u lift !!!, pa zar nije to bezobrazluk!!!...nemoram da kazem da je leteo napolje zajedno sa cigarom...takvi drski papani me jako iznerviraju...
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke