Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2016, 19:58   #154
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.834 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Primetio sam da koju god igru @pentraksil brani nekako na kraju ispadne da je ispod prosecna ili ishajpovana. Covek se svim silama trudi da opravda i objasni svima koji imaju drugacije zapazanje od njega da to nije pravilno i da svi pogresno kontaju smisao kreatora.

Sto se tice instanciranja, bitno je jer kako onda da se ljudi uopste pronadju u igri, da restartuju igru po deset puta kako bi mozda kojim slucajem upali u istu instancu?!
Ja uopste ne branim igru, jer je trenutno nemam i ne mogu da znam kakva je. Ja samo koristim logiku.
Ako mislis da su igre koje ja branim uglavnom ishajpovane i prosecne, onda bas i nisi pratio moje postove na forumu. Ja nisam ovde od 2015.

Navedi mi koje su to ishajpovane igre (osim mozda The Divison-a) koje sam ja hvalio i navodno branio pa su ispale prosecne? Cak ni Division nisam toliko branio, naveo sam sve moguce mane koje igra ima. Razlika je u tome sto se meni igra na kraju dopala, zabavila me je.....A na ovom forumu je izgleda greh zabaviti se igrom koja je zrtva hajpa i koju mnogi smatraju prosecnom. Ja sam bar te igre probao pa onda sudim, za razliku od pola foruma (naravno cast izuzetcima, ima ih jako puno) ovde koja se zalepi za jedno i ne pusta.


Samo molim te nemoj da mi stavljas reci u usta i da izmisljas, jer ja nikada ali NIKADA nisam bilo kome rekao da je moje zapazanje jedino pravo a da je njegovo potpuno pogresno. Molim te, nadji mi taj post gde sam ja to rekao. Upravo ti to radis recenicom da igre koje ja hvalim ispadnu prosecne...Posto je tebi igra prosecna onda mora svima da bude prosecna.
Ja sam na ovom forumu uvazavao svacije misljenje, jer vrlo dobro znam da su ukusi razliciti (za razliku od nekih)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke