Prikaz jedne poruke
Stara 1.6.2008, 20:35   #4
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Pravljenje butabilne WindowsXP instalacije sa SP3 pomocu NLite

Citat:
Win32 kaže: Pregled poruke
Skinuo sam sa Net-a finalni Service Pack 3 za XP i instalirao sam ga, e sad mene interesuje kako da od toga pomocu programa nlite ili na neki drugi nacin napravim butabilnu instalaciju XP-a gde bi bio sadrzan SP3, ja sam nesto pokusao ali nisam uspesno odradio , pa bih zamolio iskusne clanove foruma da me upute kako se to radi da uvidim gde sam pogresio, ili ako ima negde na net-u detaljniji tutorijal za pravljenje butabilnog cd-a sa sp3, mislim da bi ovo mnogima znachilo
Procedura je veoma jednostavna i sa nLite, ne znam zasto si odustao posle prvog pokusaja, i meni se par puta crashovao nlite zato sto sam dodavao neke novije drajvere, i zbog nekih tweak-ova koje sam selektovao posle sam otklonio problematicne drajvere i nlite ga je odradio bez problema, i taj xp sam vec instalirao na nekoliko kompjutera i nigde nema problema.
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke