tema: [Mobilni telefon] Xiaomi Mi 8 lite
Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2020, 22:34   #84
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Mi 8 lite

Huawei imao CPU throttling, neverovatno je brz, otvara sve u delicu sekunde, ja to nisam video, medjutim, kad odradim(kao i svaki put)antutu, geekbench 5, 3D mark, rezultati promenjivi. Recimo prvi put 279k Antutu V8.3.6 a prosek za moj telefon 400k, drugi put, 237k, sutra dan, tj danas, kad ga nisam ni pipnuo 330k, malo bolje, al opet znacajno ispod 400k. Slicna prica i sa geekbench 5, prvi put 458-1688-prosek za moj telefon je Kirin 980- 688-2505, danas kad ga nisam dirao tu odrario malo manje od proseka. CPU throttling test me sokirao posle 5 minuta CPU 59% radi? Al u radu, grejanju, probao sam PUBG max settings sve bez ijednog laga, baterija dobra ne prazni se brzo, probao CD isto bez laga, Asphalt 9 takodje odlicno, onda probao bezveze 2d igru color road, lag, nevidjen, ne moze da je pokrene, ne znam sta je u pitanju, sve ostalo. Dal neki cpu core ne radi, ne znam. Ovako sve radi prebrzo, samo to antutu i ostali benchmarkovi nepotvrdjuju. Znam da je Kirin 980 monstrum, gotovo u rangu sa 855 ili A12, pa jos 7nm izrada. Morao sam da vratim, tesko obrazlazci svoj problem, covek, nikada nijedan test nije radio, igre onako ponekad... E sad imam dilemu Mi8 nov sa 1 god. garancijom ili polovan Mi 9t sa 3 meseci garancije, Mi9t skuplji nego nov mi 8 za 15e. Sta kupiti?
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke