Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2013, 12:45   #15967
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ПротивГлобал kaže: Pregled poruke
Које је ово ђубре од игрице. Неће да се покрене кад кликнем у "ланчеру" на "покрени". Само стоји. Онда узмем побришем сва нова виндовсова ажурирања, и искључим аутоматска ажурирања, и игра после рестарта проради. Онда следећег дана (дакле после рестарта), без икаквих измена на систему, поново не ради. Онда узмем и инсталирам Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package па Visual C++ 2010, па избришем .NET Framework 4.5, па инсталирам .NET Framework 3.5 Service Pack 1 и .NET Framework 4.0 и после рестарта игра проради. Онда одиграм једну битку, па ми у следећој замрзне екран када учитава битку (а имена играча се померају), па рестартујем, и сада поново нећће да се покрене.

Ја овако нешто нисам видео у свом веку.

И шта сада да радим? Морам ли сваки пут да сат-два поправљам игрицу да би радила???
Po meni najbolje bi ti bilo da ceo sistem obrises instaliras novi i odmah u startu iskljucis da se win updejtuje a onda lepo skines cistu verziju igre i ubacis modove za igru ako si ih koristio i nastavis u grindanju tenkica.

Nesto ti se gadno pobrkalo u kompu a dok to resis veruj mi brze ti je da mu puknes reinstalaciju i zavrsis posao za sat dva i onda znas sigurno da problema nece da bude.

I ne znam koji ti je djavo trebalo da uopste ukljucujes updejtovanje windowsa.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke