Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2008, 2:23   #43
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Fino sročeno, loled about the Altair part. Slažem se za prebijanje na ulici i to je nešto što je, nažalost, deo svakodnevnice svakog čoveka.

Ali eto, meni je Manhunt npr. interesantnije iskustvo od GTA. Mnogo. And no, I'm not a psycho. Mada... posle igranja Manhunta + čitanje Battle Royala mislim da sam se najviše približio toj granici u životu

Kapiram šta hoćeš da kažeš oko izbora, ali kao što si rekao, iako u GTA nema izbora, i u tim drugim igrama ti imaš izbor da nemaš izbor tj. da ideš "dark side"om, pa ipak, o tome se znatno manje polemiše (u witcheru ako si i good guy, u get laid, ali to ipak nije toliko kontroverzno). Ali ako sevne nečije **** u Mass Effectu to odma dođe na FOX Isto tako ni u GoW sex mini-igre nisu izazvale previše kontroverzi. Zapadnjački (čitaj američki) sistem vrednosti je skroz poremećena stvar i sama psiha američkog građanina je izuzetno složena i *****na stvar. Evropski narodi imaju neku kulturu i neke korene koje ih vuku nekim moralnim normama, dok USA to nema. Mada i ja se rasrpričah i odoh u OT tj. diskutovanje o moralnim načelima u igrama i narodima i tako to...
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke