Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2006, 9:34   #4
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Nemam zvuk na tv kartici, pomoc

Citat:
steva kaže:
Hvala ti za pomoc... pomoglo je malo, bar sam sve vratio kako treba! Otvara program normalno i snima ali sve to bez zvuka! Takav problem je imao i moj drug pa sam mu ja to sredio tako sto sam kao sound source stavio nesto "modem line playback" umesto njegove zvucne kartice... I onda je radilo sve kako treba... ali ja nemam to drugo vec samo zvucnu karticu u meniju!!! Da nije mozda neki kodek za zvuk ili nesto drugo? ako je kodek imas li neku preporuku koj da instaliram...
Ja koristim K-Lite mega codec pack 112 velicine 19.1 MB. Do sada me nikada nije izneverio. Inace za zvuk mozes skinuti i Lame mp3 Encoder final verziju. Sve to imas na:
www.free-codecs.com

Posto TV kartica sada radi kako treba da li si mozda pogledao u aplikaciju za tvoju zvucnu karticu sta je ukljuceno i da li je pojacano na MAX. Posebno obrati paznju na Record opciju i vidi da li je ukljucen neki od ulaza za zvuk ( u mom slucaju Line in ) Aux , Wav ili neki ulaz koji reaguje na snimanje zvuka pojacano/smanjeno. Naravno prvo moras na playback pa vidi da tamo ukljucis zvuk da bi cuo ton pri gledanju TV-a ili VCR-a ako ga imas prikljucenog.
Probaj nesto od toga i proradice garant, samo je smanjeno u zvucnoj reprodukcija i snimanje ili je iskljuceno. Nesto od ta dva jeste.
Pozdrav!
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke