Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2019, 12:19   #404
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Savet oko izbora telefona?

Isti kao i iz prodavnice.

Ovaj osnovni iPhone 11 je sasvim dobar telefon ako ti trebaju dobre kamere pa hoćeš da se eto zato ispružiš i još da da ga 2 godine maziš i paziš kao da ti služiš njemu a ne on tebi pa da možeš dobro da ga uvaljaš -- nema drugog razloga uzeti ga pored OnePlus, Pixel pa čak i određenih Xiaomi i Huawei modela.

Ja na Mi 9 SE od 270e imam i triple cameru (tele i ultrawide su meh ali sasvim dovoljne ne ložim se da fotografišem telefonom kao masa ljudi, dok je glavna kamera jako dobra), još mi i Google camera radi na njemu i slike ispadaju još bolje nego što bi trebalo za ovaj cenovni rang. Telefon je kompaktan, materijali su premium, ima minimalni notch i imam AMOLED sa under-display fingerprint skenerom.
Ali - ja telefon koristim po 2-3 godine minimum i ne razmišljam o preprodaji i služi on meni a ne ja njemu.

Što se performansi tiče to treba baš da budeš onako malo mentalno ograničen pa da ti smeta ako poneka animacija preskoči neki frejm ili primetiš da kad-tad ponešto zakasni po neku milisekundu kad zajašeš mobilni uređaj sa 15 tabova i 40 chat aplikacija u pozadini.

Nikada neću razumeti regularan srpski narod koji kupuje Ajfonove da jer imaju jabuku i jer su "najbrži". Skoro sam tako dao mrtvi Galaxy J3 iz 2016 drugarici dok joj je iPhone X bio u servisu i rekla mi je "a wow pa ekstra ja ovde imam sve čoveče ima i Instagram i Viber.... a pa da ja sam iPhone kupila samo zbog dobre kamere, jeste ovaj malo sporiji ali nije da mi to smeta"
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke