Prikaz jedne poruke
Stara 2.12.2011, 3:09   #2
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Znao sam da ce ovo da se dogodi! Ok je stvarno, Skyrim je super igra, ali sve sto je Kuzma napisao stoji! Svet je prelepa crvena jabuka, koju kad zagrizes i pogledas malo u nju vidis samo jedno, crve na sve strane! Likovi ne zanimljivi, svet totalno ne reaguje na tebe i tvoja dela...

Moj primer, pobedio sam Legiju, oslobodio Skyrim i bio pored Ulfrida kad je drzao govor! Samo pola sata posle toga sam otisao do kampa legije i caskao sa vojnicima!? WTF!

Spoiler za Igra meseca:
Probaj Betmena pa ces videti da je ZASLUZENO dobila titulu igre meseca, i verovatno igre godine, iako je gomila ljudi i dalje gleda u crvenu jabuku ne zeleci da priznaju da se ispod ljusture nalazi trulez!


I jos jedna stvar! Meni Skyrim a ne Betmen isgledaju kao igra stvorena za amere, bez duse, i kojoj je bitno samo da makljas, udaras, punis LVL i tako! Sta god uradio nema smisla, jaci nisi, protivnici se leveluju sa tobom; prica je srednjezalosna koju bi i moja sestra koja ide u prvi razred prezentirala sa malo vise duha i elana.

P.S. Nemoj da blatis Super Marija. Nisi probao igru, zato nemoj da pricas! Meni je jedino zao sto u ovom SK-u nema Zelde, ali sta da se radi!

Poslednja ispravka: dragomix (2.12.2011 u 10:17)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
cope05 (9.12.2011), filpan (12.8.2013), Luka Filipovic (3.12.2011), Pedja_Nbg (5.12.2011), simke85 (2.12.2011), Skenderevo (2.12.2011), zdravkelja (31.8.2012)