Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2008, 6:13   #6
zeid
Novi član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti Remote Desktop Connection

Citat:
ddule kaže: Pregled poruke
Dali neko zna kako podesiti tj podici Remote Desktop Connection,ali ne samo da mogu sa udaljenog racunara da pristupim drugom vec da na racunaru kome pristupam moze i da se radi nesmetano.
Imam prijatelja kome stalno treba neka pomoc oko racunara pa mi je dosadilo da telefonom razgovaramo po nekoliko sati pokusavajuci da mu objasnim gde da pritisne i sta da uradi,i na kraju opet rezultati su vrlo slabi pa moram da odem do njega da to i sam uradim.Ovako bi musa mog racunara uradio sta je potrebno ili mu to pokazao,ako je to moguce,a mislim koliko sam shvatio da jeste.
U svojoj lokalnoj mrezi sam uspeo da podignem Remote Desktop Connection nisam siguran dali funkcionise preko mreze ili preko neta jer mi je jedan racunar zakacen preko svica za ruter a drugi na ruter.Ali kada podignem konekciju drugi racunar se izloguje i na njemu nemogu nista da radim,dok sa racunara sa koga sam pristupio mogu da odradim sve.
Molim ako neko moze blize da mi objasni kako ovo funkcionse i da mi da uputstva jer sam u ovoj oblasti bas slab kao moj prijatelj pa molim za detaljno objasnjenje od podizanja Remote Desktop Connection pa do podesavanja i koriscenja.
Evo vec nekoliko dana pokusavam to sve da nadjem na netu ali sve sto nadjem o toj ovblasti nije mi dovoljno jasno.
Unapred zahvalan Dusan
Ako ti prijatelj poseduje internet konekciju najbzi i najjednostavniji nacin kako bi mogao da imas pristup i mogucnost koriscenja njegovog racunara sa tvog Desktopa: https://secure.logmein.com/home.asp?lang=en
Ako se nesnadjes pisi.
zeid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke