tema: Anycool T808
Prikaz jedne poruke
Stara 8.3.2008, 2:16   #10
JoKeR `90
Član
 
Član od: 22.12.2007.
Lokacija: In the middle of nowhere
Poruke: 166
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Anycool T808

Evo i ja konacno kupih ovaj telefon, a moja zapazanja za pocetak su ovakva.

Pocecu sa dobrim:
Kada pogledate telefon prvo zapazite ogroman displej od 3 incha sto je zaista jako dobro. Telefon je malo vecih dimenzija ali i nije tako strasno s obzirom sta sve sadrzi u sebi.
U paketu dobijate dve baterije a najbolje je to sto ih mozete puniti a da one nisu u telefonu, naime samo ih postavite na punjac i to je to. Na punjacu se nalazi jedna mala dioda koja svetli crveno dok se baterija puni, a zeleno kada je napunjena.
Takodje uz telefon dobijate i microSD karticu od 256mb koja moze da posluzi za pocetak dok ne sakupite kintu za neku vecu.
Nesto sto je mene veoma obradovalo jeste da su zvucnici (ima ih dva) neverovatno glasni, znaci ne treba ih pojacavati vishe od 50%.
Sad stizem do onoga sto verovatno sve najvse zanima, a to je TV. Ja sam uspeo da uhvatim nekih 4,5 kanala u sobi, a napolju je mozda i bolje, ali to je odlicno s obzirom na to gde zivim.
Za one koji se tesko bude tu su i 5 alarma.
Koliko sam ja primeti baterije su veoma dobre jer se meni ispraznila samo do pola a telefon nisam ispustio i ruku ceo dan.

E sad zamerke, kojih i nema mnogo.
Kao prvo tu je vec napomenuta kamera. Ustvari, ona i nije tako losa. Meni su slike po danu ispale veoma dobro za 2mp, ali su nocu malo mutnije.
Jos jednu zamerku cu uputiti tastaturi ovog telefona. Kada sam na pocetku uzeo telefon dugmici su se pomalo zaglavljivali ali se to izgleda izgubilo ili sam se ja privikao.
Na ovom telefonu je malo i otezano kucanje poruka jer raspored tastera nije bas uobicajen, ali tu je i veoma dobar touch screen koji to nadoknadjuje.

Ovo je za pocetak, a detaljnije informacije cete dobiti za koji dan kada ga jos malo proucim.
JoKeR `90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JoKeR `90 na korisnoj poruci:
Skols (8.3.2008), Željko (20.3.2008)