tema: [Bada] Iskustva sa badaOS-om
Prikaz jedne poruke
Stara 17.1.2011, 15:58   #91
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Iskustva sa badaOS-om

pa ako mi verujes,danima vec citam i analiziram,i juce sam se isparanoisao malo jer sam procitao da postoji 300 000 appsa za ajfon i oko 100 000 za android i da se za njega br. uvecava za oko 10 000 mesecno.

a bada ima par hiljada trenutno.

ali onda sam isao na android apps i gledao top,najbolje ocenjene i najkorisnije.

stvari stoje ovako: trenutno je android u prednosti za 20-30 iole korisnih i ozbiljnih aplikacija,ostalo su teme,widgeti koji izlaze i za badu u sve vecem broju, i sitne igre tipa tic tac toe ,talking cat,karte i taj sitnis,elma wannabe games itd

a videli ste kako hd igre rade na wave-kao i na najskupljim htc i galaxy s.

dakle,boli me pisa za te aplikacije


a da ga ogrebes-ne mozes !

a popalurnost wave-a i dalje na pada u svetu iako kosooki smaraju i odugovlace,fanovi se zato trude i bar prave teme i widgete.

tako da se ne nerviram kao juce,cekacu,ionako mi za vrhunsku multimediju sluzi komp,a i ovo za sada na wave-u mi je preterano,imam 10 strana u meniju sa aplikacijama

ali zato se svaki novi dan koriscenja odusevim telefonom i intuivnoscu menija i standardnih opcija.
a i bada odusevljava jer je stabilna i brza,nema bagova i error-a,ma koliko maltretirao telefon.

jedini error izleti kada se ide na net a nestane edge ili 3g mreza sto je totalno normalno.

dakle,opsti kvalitet,ekrancina,brzina,jako kuciste,audio kvalitet,multimedija itd i ostale opcije koje se svakodnevno koriste teraju coveka da ne ispusta ovo cudo iz ruku.

ja mislim da je android[citaj-da ima 100 000 appsa i 20 ak korisnih] da bi prodaja bila veca od galaxy s-tj preko 10 miliona.

a sto se tice navigacije,na YT ima klipova gde se vidi kako to izgleda na wave a sad mi smo srbija da nije za sada max podrzana.

moj stav je da ljudi koji se bave biznisom i mnogo putuju treba da imaju pravu 100+e navigaciju zbog pouzdanosti i ogromnog ekrana,tako da mi ovo i nije mana mada najopustenije moze da se koristi par puta mesecno,kao sto cu verovatno ja koristiti,cisto ako mi zatreba kada lutam sa renault 4 po nekim planinama

sam proceni pjano,meni sve ovo vise znaci nego android na tetris rezolucija ekranu wildfire-a ili symbian na,u telenoru skupljem.vivaz-u
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke