tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2021, 11:24   #5777
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Eb....te sta uradise mom heroju detinjstva...Kraljevic , Obilic , He-Man...
Znao sam da He-Man ne moze da postoji u danasnjem svetu . Ne bih ni pratio seriju zato sto gledam tako nesto sada ali He-Man-a bih morao da odgledam. To je za mene klinca od 6,7 godina bilo bozanstvo . Ti uzori su prevazni osim porodice ili bolje da ne postoje mediji i price uopste a pogotovo mediji, kad vec postoje za decake je neophodan ne jedan gomila likova kao He-Man , ako im samo daju Tile ko sto je ova danasnja to nece da bude dobro za njih . I to isti ljudi koji savrseno dobro razumeju . A i She-ru su unistili ona je neka muskaraca sad nista od one zenstvene bad-ass heroine, gledao sam njen crtani pa jedno 200 puta .
Masters-like figure su mi nesto sto prvo prodje kroz glavu kad pomislim na igracku . Keva mi na misini pravila odela kao sto su ninzda i slicno za njih .
Tako mi krivo sto su ovo uradili , bas tuzno. Jos clanci kako je dobro sto toksicni He-man nije tu ta kvari decake i slicno ....Zvace ti vi te decake cim vam zagusti da tom svojom toksicnoiscu nose svet na ledjima dok vi se...te jer su ti isti zli decaci stvorili civilizaciju u kojoj mozete da zivite na foru u milonima...
A tek kakva kulminacija! Zaista mi nije jasno kako niko ne prepoznaje ovo zlo koje nam se sprema i gde su sad heroji da ustanu protiv zla! Tuga...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke