tema: Yakuza 0 PC
Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2021, 1:06   #22
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Yakuza 0 PC

Citat:
dushke kaže: Pregled poruke
Lepo rečeno.


Trenutno igram poslednji deo, Yakuza: Like a Dragon. Po meni je u rangu sa Yakuza: Zero. Relativno skoro sam otkrio ovaj serijal na PC-ju, i brzo je dospeo u sam vrh moje top liste. Takav kalibar likova, Kiryu, Majima, Ichiban Kasuga, to se vrlo retko viđa.
Hvala

Jedva cekam da igram Like a Dragon. Volim poteznu borbu. Necu sebi da spojlujem znam da je novi protagonista i da je uglavnom kao i vecina delova , dovoljno nova dovoljno stara igra . Prihvaticu sta ima da ponudi bez onog "sto nije tako, sto nije ovako ". Sad se zderem sto ne mogu ja da odem do banke proklete jer treba da uplatim na karticu a nema ko da ode trenutno tj. tokom proslog dana ( s'obzirom da se ceka dugo dugo u redu pa verovatno ponedeljak ).
Nedostaja ce mi ulicna makljaza i Kirju , sve te veze medju likovima ali mi je i drago sto je novo , imam poverenja u ljude koji prave igru a vidim da ogromna vecina starih fanova i pored skepse nije razocarana. A ta blaga skepsa je dobra stvar jer sprecava da ocekivanja probiju plafon.
I da maestralno se miksuje mnogo toga u igrama. Haruka gemplej i ako volim Haruku kao lik jako puno ,malo mi je bio odbojan gejmplej i u roku od mozda sat vremena postao mi je zarazan i toliko me uvukao u njenju pricu da je neverovatno. Za Yakuza igre moras da budes otvoren sto se gejmpleja tice da pustis igru da objasni, da das sansu i skreblujes ocekivanja mozda zato sto je i igra krajnosti , ides iz teske drame do potpuno lude situacije i sto je najvece majstorstvo ljudi koji prave igru ne izbacije te nego naprotiv, uvlaci dublje i dublje u svet .
Pre nego sto cu zavrsiti 6. deo igrao sam 3,4 sata samo bejzbol . Ajde jos jednu partiju, pa jos jednu ...A ne znam ni pravila igre , toliko pratim taj sport
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke