Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2009, 3:12   #109
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Omiljeni cRPG

Baldurs Gate I, II -- Definitivno najbolji po mom licnom misljenju, osecaj epike je nezaboravan, doduse bas je davno bilo kad sam ga odigrao, moracu da se prisetim malo 'gradiva'

Fallout 1 i 2 -- zanimljiva pricica u oba dela, odlicna tehnicka izvedba (za doba kada se pojavio na trzistu), jednostavno, ja volim taj PN setting i rado bi voleo da ga uzivo prodjem

KotOR 1 i 2 -- odlicna prica, pogotovo prvi deo, i šok na sredini, jedne od boljih igara uopste sto sam odigrao. Uopsteno, vise volim SW nego TES

TES takodje volim, upoznao sam se s njim preko Morovinda, ali nisam glasao za njega upravo zbog Obliviona, koji mozda jeste graficki lepsi, ali mu fali 'ono nesto'. NWN i Ghotic sam takodje igrao, ali nisam bas nesto odusevljen sa njima. Ostatak sa liste ( Arcanum, Vampire i Planescape) nisam igrao, i po postovima od igraca koji su ih presli vidim da sam ispustio bitan deo sa liste najboljih igara. Nadam se da cu nadoknaditi, ali kako mi se cini, nece se skorije desiti...
Posto vidim da dosta njih hvali Fable, da kazem i koju na tu temu: Bez ljutnje, ali to je igra za decicu do 8 godina, ja sam puno nade polagao u nju, ali kad mi je dopala saka, silno sam se razocarao. To nije ni R od rpg-a, nego vise klasican H'n'S. Prica 2, izvedba 3, na skali do 10. Jednom recju, sucks badly.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
shrafko (11.6.2009)